Betta channoides KOTTELAT & NG, 1994

Skupinové druhy: Akarensis; Albimarginata; Anabatoides; Dimidiata; Edithae; Foerschi; Picta; Pugnax; Unimaculata & Waseri
Odpovědět
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Betta channoides KOTTELAT & NG, 1994

Příspěvek od mlynář »

B.chanoides 01m.jpg
B.chanoides 01m.jpg (31.43 KiB) Zobrazeno 3474 x
B.chanoides 02f.jpg
B.chanoides 02f.jpg (59.16 KiB) Zobrazeno 3471 x
imessi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: 2.10.2018 5:49:34

Re: Betta channoides KOTTELAT & NG, 1994

Příspěvek od imessi »

Tak nějak to vypadá, když se začíná s focením....
Chanoides-samec1.jpg
Chanoides-samec1.jpg (22.74 KiB) Zobrazeno 2653 x
Chanoides-samice1.jpg
Chanoides-samice1.jpg (36.69 KiB) Zobrazeno 2657 x
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Re: Betta channoides KOTTELAT & NG, 1994

Příspěvek od mlynář »

Nj. Ono zvlášť u bettek je to častá svízel.
Můj zlej sen jsou obyčejnbý neonky. Kdejakou miniaturní tetřičku mám prásknutou naprosto perfektně a dalo se bez problémů, ale pořádnou fotku neonky za celejch jedenáct let co fotím ryby ne a ne. Jsou mi prostě začarovaný... :oops:
imessi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: 2.10.2018 5:49:34

Re: Betta channoides KOTTELAT & NG, 1994

Příspěvek od imessi »

No u mne je to asi tak. Určitě budu žít 150 let, protože mám na všechno čas (tzn. všechno mně trvá dlouho). Už dávno jsem pochopil, že bez krásných fotek to v dnešní multimed době asi nepůjde (s rybičkama). A tak jsem si řekl, na pokusy si koupím nějaký starší plný formát zrcadlovku což byl 10 let starý EOS 300D. Výsledek focení byl kromě dvou rozbitých zářivek a jednoho kopance od 220V žalostný. Tak jsem si dal rok pokoj. Potom jsem se zhlédnul v jedné z diskusí v takové té malé outdoor kamerce s vodotěsným pouzdrem za cca 800,-. Když přišla tak jsem zjistil že POWER zmáčknu tak napotřetí a musím použít takovou sílu, že už se mi klepe celá kamerka, má to objektiv "rybí oko", a "rádobymakro" to má od 40cm. Alespoň, že to podvodní pouzdro těsnilo. Na té diskusi byly slušné videječka z té kamerky, no já mám asi malé akvárka protože z toho bylo nahraných pár pěkných šneků a pár rozmazaných neonek. Mezitím mě stihnul podrazt jeden přítel, tak jsem s pokusy na pár let skončil. Teď jsem vytáhl ten EOS ze skříně a a dotáhnu to určitě k nějakému slušnějšímu výsledku. Ještě musím sehnat kostku na dva blesky, novou houbičku na sklo a už by to mělo být lepší. Tady ty fotky jsou první, co jsem s tím teď udělal. Tak asi tak.
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Re: Betta channoides KOTTELAT & NG, 1994

Příspěvek od mlynář »

Já mám jedenáct let digi zrcadlovku Nikon D50 a smekám před ním. Teď mi už ale odchází baterie, tak budu muset investovat. No a po těch letech se začínám tetelit, aby mi foťáček vydržel co nejdýl...
Odpovědět

Zpět na „Skupina druhů tlamovcových bojovnic“