Der Makropode

Odpovědět
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Der Makropode

Příspěvek od mlynář »

JAF píše: BTW, nevíte odkud stáhnout německé verze tohohle časopisu? Ne, že bych uměl německy, ale těch přeložených čísel je žalostně málo.
POZN: Přeneseno z tématu: https://akvacz.eu/viewtopic.php?f=98&p=118#p118

Budeš se asi divit, ale podle mne jsi u nás vůbec první, koho tohle napadlo. Vím o pár lidech, kteří tu mají pár aktuálních ročníků, ale to jsou podobně jako já klasičtí knihomolové a většina z nich pokud vůbec vleze na net, tak jen letmo a z nutnosti.
To s tím netem platí u nás i pro všech cca pět papírových členů IGL co tu jsou. Před čtrnácti dny jsem měl v rukou i kompletní pověstnou Frankovu knihovnu a teď si uvědomuji, že ačkoliv mi tam prošlo rukama spousta magazínů z posledních cca třiceti let (ale i staré bibliofilie) a nádherně svázaných většinou do tmavozelených plátěných desek, tak Der macropode mezi tím nebylo jediné číslo. Zrovna tak bylo hrozně zajímavé, že jsme tam nenarazili ani na jedno AT s výjimkou oněch dvou ročníků 90,91 kdy bylo vydávání ve formátu A4. To jsem ale odbočil mimo téma. Nevím, fakt ne. Já osobně jsem se po tom nikdy nepídil. :(
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Re: Der Makropode

Příspěvek od mlynář »

PS. Nedalo mi to a mrknul jsem do svého "skladu" a ejhle. Mám tam v PDF č. 1/2008 a dokonce k mému údivu v angličtině. Takže chybí-li ti, mohu poslat. Má to jen něco okolo 2,5 Mega.
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Re: Der Makropode

Příspěvek od mlynář »

Tady jsou čísla z r. 2008 a 1 + 2 z r. 2009 v angličtině ke stažení : http://joomla.igl-home.de/index.php?opt ... 70&lang=en , ... ale na tos už asi přišel také. Jinak jsem za celé dopoledne nikde nic jiného nevyštrachal.
Odpovědět

Zpět na „Literatura“