Macropodus ocellatus CANTOR, 1842

Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Re: Macropodus ocellatus CANTOR, 1842

Příspěvek od mlynář »

Doufám, že se tam dostanu na jarní akci. Určitě s ní počítám. Co se týče přednášky? Tak to nevím. Momentálně ani nemám o čem ... i když kdo ví? Rozhodně nemám "na skladě" přednášku autorizovanou. Mám v šuplíku jen pár interních. To je tak pro samotný spolek nebo klub bez návštěvy veřejnosti jako to dělám pro cichlid klub nebo brněnský Cyperus... ;)
Deepinpeat
Čestný uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: 6.6.2014 14:43:50

Re: Macropodus ocellatus CANTOR, 1842

Příspěvek od Deepinpeat »

Ahoj Honzo a všichni teda,

jo jsou nádherní a já pořád nevím, jestli z téhle střední velikosti labyrintek jsou nejkrásnější M. ocellatus nebo ansorgejky. K té odpovědi cos nám laskavě zprostředkoval, mohu jen souhlasit. Opravdu to chce studené přezimování, jinak se ty ryby netřou, barvy nikde a kondice mizerná. Jinak nějaké M. opercularis od Karla Krčka jsem viděl u kolegů halančíkářů, ale nevím, jestli z toho něco mají a jestli je to stejná populace nebo už něco jiného.
Uživatelský avatar
Frida
Člen AKVA CZ - 001 AKVA TERA ČB
Příspěvky: 12
Registrován: 4.7.2018 10:17:24

Re: Macropodus ocellatus CANTOR, 1842

Příspěvek od Frida »

Jestli se nepletu,tak by jste měl Mlynáři u nás povídat o splendenskach.Tak si myslím,že to téma posuneme i k jiným druhům :). Takže budeme doufat,že ve zdraví dorazíte :D. No a zatím budu Číňany hledat dál..
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Re: Macropodus ocellatus CANTOR, 1842

Příspěvek od mlynář »

Frida píše:Jestli se nepletu,tak by jste měl Mlynáři u nás povídat o splendenskach.
Jejda, tak to "slyším" poprvé. :o
Uživatelský avatar
Frida
Člen AKVA CZ - 001 AKVA TERA ČB
Příspěvky: 12
Registrován: 4.7.2018 10:17:24

Re: Macropodus ocellatus CANTOR, 1842

Příspěvek od Frida »

:D to je dobrý teda,tak snad to ještě předsedkyně doladí :D
Uživatelský avatar
mlynář
Sekretář AKVA CZ
Příspěvky: 603
Registrován: 27.4.2010 14:02:09
Bydliště: Grýnviliž u Práglu

Re: Macropodus ocellatus CANTOR, 1842

Příspěvek od mlynář »

Já jsem na všechny možné bojovnice, ale o B. splkendens vím jen to, co je ve vztahu k divokým populacím. Celá ta eskapáda šlechtění a šlechtěných forem splendensek šla jaksi mimo mne...
Odpovědět

Zpět na „Rod Macropodus LACEPÉDE, 1801“